Tegoroczne święta większość z nas spędzi w zaciszu domowym, więc warto wykorzystać ten czas m.in. na nadrobienie filmowych zaległości. Propozycje filmów i seriali przygotował m.in. Netflix. Co znajdziemy na popularnej platformie?

Facet na święta

Ten norweski serial na pewno wprowadzi Was w magiczny świąteczny nastrój, chociaż daleko mu do typowych produkcji, które znamy z ekranu. Główną bohaterką jest singielka Johanne, która zasypywana pytaniami rodziny o jej życie uczuciowe postanawia znaleźć sobie partnera i pojawić się z nim na najbliższej Wigilii. Na swojej drodze spotyka kilku kandydatów. Czy wreszcie uda jej się znaleźć tego jedynego? Odpowiedź znajdziemy podczas 2 sezonów serialu dostępnych na platformie.

Kalifornijskie święta

To tegoroczna nowość od Netfliksa, która aktualnie znajduje się na 3 miejscu w TOP 10 najchętniej oglądanych filmów na platformie w Polsce. Dziedzic bogatej rodziny Joseph, postanawia udawać robotnika i w ten sposób nakłonić temperamentną właścicielkę pewnego rancza, aby sprzedała rodzinną ziemię przed świętami Bożego Narodzenia. Jak już wiadomo ze względu na duże zainteresowanie filmem Netflix podjął decyzję o nakręceniu jego kontunuacji. Zdjęcia planowane są na pierwszą połowę 2021 roku.

Randki od święta

To amerykańska komedia romantyczna z 2020 roku w reżyserii Johna Whitesella. W rolach głównych występują Emma Roberts i Luke Bracey. Sloane oraz Jackson są singlami, którzy nie znoszą świąt. Los sprawia, że akurat w Boże Narodzenie ich drogi krzyżują się w centrum handlowym. Podejmują decyzję, że przez następny rok będą sobie towarzyszyć przy kolejnych świętach. Ta decyzja stanie się początkiem różnych, często zabawnych sytuacji.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Napisz komentarz